banerNutwNew

1%

Zarząd i słuchacze Nowosolskiego Uniwersytetu Trzeciego serdecznie dziękują Państwu, którzy przez Urzędy Skarbowe wsparli naszą działalności poprzez przekazanie 1% podatku dochodowego za 2021 rok na rzecz naszej działalności statutowej. Wsparcie finansowe z 1% będzie przeznaczone na częściową opłatę zajęć edukacyjnych i rekreacyjnych. Pandemia Covid – 19 spowodowała przerwy w naszej działalności edukacyjnej. Jako słuchacze NUTW wiemy jednak, jak ważna jest dla seniora różna edukacja (gimnastyka umysłowa), rekreacja ruchowa (spacery,

gimnastyka i zajęcia taneczne) i integracja (wycieczki i różne spotkania). Po rozliczeniu finansowym podatku dochodowego przez Urzędy Skarbowe w dn. 13.07.2022r. otrzymaliśmy wpłatę z przekazania 1% podatku dochodowego za rok 2021 od osób fizycznych na rzecz naszej działalności statutowej. Bardzo ucieszyliśmy się, bo kwota była wyższa o 27% od ubiegłego roku. Od 1.03.2022r. zmieniliśmy naszą siedzibę na Centrum Aktywności Społecznej na ul. Kasprowicza 12. Ponosimy z tego tytułu o wiele większe koszty za wynajem pomieszczenia. Mamy wiele pomysłów na naszą działalność i pragniemy wypełniać mile wolny czas naszym słuchaczom. Czekamy też na nowych słuchaczy. Przed nami wielkie wyzwanie i wiele pracy, aby przywrócić stan przed pandemią Covid – 19, a nawet jeszcze się rozwijać.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przekazali 1% podatku dochodowego za rok 2021 od osób fizycznych na rzecz naszej działalności statutowej. Przekazanie 1% podatku dochodowego za rok 2021 wzmocni nasze zasoby finansowe NUTW na rzecz organizacji różnych zajęć dla słuchaczy NUTW.

JSN Shine is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework