banerNutwNew

Uniwersytet to rodzaj męski, ale gromadzi większość kobiet, więc słusznie, aby złożyć mu Walentynkowe życzenia. Dla naszych męskich słuchaczy (zgodnie z Encyklopedią) zamiennie może być Wszechnica (rodzaj żeński). Wszechnica czeka też na Walentynkowe życzenia.

 W dobie pandemii Covid - 19 podupadł nieco na kondycji. Dokucza mu szczególnie samotność i brak towarzystwa słuchaczy. Nie ma zajęć i rytmu wg planu. Nie spotyka się też z jego nauczycielami zajęć dla słuchaczy. Nikt nie chce od niego opłat za zajęcia, do ZUS - u i US. Męczą go tylko stałe opłaty, które zmniejszają jego zasoby finansowe. Uniwersytet też nie organizuje wycieczek, spotkań tanecznych i rekreacyjnych. Nie daje więc radości swoim słuchaczom. Uniwersytet (Wszechnica) czeka jednak cierpliwie na swoich słuchaczy. Będzie mu miło, jeśli słuchacze złożą mu życzenia jaki ma być po zniesieniu ograniczeń związanych z Covid - 19. Czy tęsknicie za mną i jak Was mam przyjąć, jakie macie oczekiwania?

Życzenia dla Uniwersytrtu (Wszechnicy) można złożyć za pomocą kontaktu telefonicznego:

Lila - 509 341 840
Krysia - 664 201 946
Grażyna - 603 417 848 i e-maila    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Shine is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework