banerNutwNew

Wydarzenia

Nowy sezon rowerowy rozpoczęty. W dn. 20.05.2022r. grupa Turystyki Rowerowej ruszyła na start z pod wiaty koło szpitala. Pierwsza dość liczna grupa rowerzystów  pojechała w kierunku mostu na Odrze w Stanach.  Miesiąc maj sprzyja takim wycieczkom. Wkoło jest zielone i słychać było na łąkach i w lesie śpiew ptaków. Następny wyjazd w czwartek za 2 tygodnie, który również  poprowadzi Zenek S .
Spotkania prowadzone są w ramach wolontariatu przy realizacji zadania publicznego: "Ruch to zdrowie dla seniora".

W dniu 20.05.2022 na naszym cyklicznym spotkaniu w Muzeum Miejskim w Nowej Soli Kamila z panią Grażynką wymyśliły ćwiczenia umysłu i sprawnej ręki. Na malutkich kartonikach malowaliśmy cudeńka. Jak nam wyszło? zobaczcie sami.

Piętnastolecie

NUTW już piętnaście lat
Pod skrzydłami Ludmiły
Wpisuje się do naszych dat
Znacząc zawsze wątek nam miły

"15 lat minęło jak jeden dzień". Rok 2022 to czas obchodów dzialalności Nowosolskiego UTW. Uroczystość zaplanowano na 18.05.2022r. Pani Prezes Ludmiła Rudziakowicz zaplanowała ciekawą formę uroczystości. Od 1.03.2022r.  NUTW działa w nowej siedzibie Centrum Aktywności Społecznej. Na uroczystość zostali zaproszeni przedstawiciele samorządów Nowej Soli wraz prezydentem miasta Jackiem Milewskim i współdziałających jednostek kulturalnych z NUTW.  Uroczystość uświetniła grupa dzieci ze Szkoły Muzycznej. Poczęstunek z namiastką stołu wiejskiego i dwa wspaniałe jubileuszowe torty od sponsorów na zakończenie uświetniły jeszcze tą uroczystość.

Dziękujemy wszystkim, którzy przez te 15 lat przyczynili się do rozwoju i form działania Nowosolskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

JSN Shine is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework