banerNutwNew

Wydarzenia

30 listopada świętowaliśmy Andrzejki. Było to również spotkanie integracyjne z nowymi słuchaczami NUTW. Było urodzinowo, gdyż nasza koleżanka Ludmiła kończy siedemdziesiąt lat. Nie obyło się bez tortu i gromkiego sto lat! Jak przystało na Andrzejki były wróżby. Najwięcej pracy miała tarocistka Ludmiła.

Niewielka grupa słuchaczy spotkała sie kolejny raz w dn. 14.11.2023. Nie ważny był wynik, bawiliśmy się świetnie - Tchoukball.

W dniu  14 listopada, w siedzibie CAS odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Program przygotowały koleżanki: Ludwika Eisler, Helena Jaskowicz, Teresa Hodowana i Grażyna Knefel z grupy "Wesołe Kapelusiki". W programie była

Czy jesień musi być ponura, czy może być złota. Odpowiedź na to pytanie można znależć patrząc na grupę Turystyki Pieszej wędrującą w dn. 13.11.2023 po lesie. Złota jesień i zielony kolor lasu był przeciw szarudze o tej porze roku. Proszę zwrócić uwagę na jedno zdjęcie, jaka dyscyplina jest w grupie. Grażynka z przodu, a reszta za nią jak żólte kaczątka. To tylko tak wygląda na zdjęciu, w grupie jast wesoła atmosfera.

Że jesień może być złota można przeczytać też w wierszu:

Złota jesień
Autor: Konstanty Ćwierk

Piękna jest polska jesień w liściach złotych,
W uśmiechach słońca bladych i łagodnych.
Liść spada cicho jak złocisty motyl:
Wieczór gwiaździsty jest rzeźwiąco chłodny
Do lasu teraz iść bierze ochota:
Ileż tam teraz z liści żółtych złota.

JSN Shine is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework