banerNutwNew

Czas seniorze na rower!  Uczestnicy Turystyki Rowerowej spotykali się pod wiatą za szpitalem (tam, gdzie spotykają się uczestnicy Turystyki Pieszej). Wykorzystując jesienną pogodę byliśmy na 3 wycieczkach rowerowych:

pierwsza wycieczka "Kolej na rower" przez strefę Północną do Otynia. W drugim dniu Turystyki Rowerowej była bardzo wietrzna pogoda, więc wyruszamy drogą przez las w kierunku Czasławia (czarny szlak). Zdjęcie zostało zrobione przy „wejmutkach”. Uczestnicy Turystyki Pieszej powinni pamiętać to miejsce. Na ostatnią wycieczkę pojechaliśmy ścieżką rowerową "Kolej na rower" do byłego dworca kolejowego w Ciepielowie. W tym dniu pogoda nam sprzyjała. Liczna grupa uczestników Turystyki Rowerowej, słoneczna pogoda, jesienne kolory liści na drzewach, widok dwóch sarenek biegnących przez pole, a przede wszystkim wspólne rozmowy to radość ze spotkania.

Turystyka Rowerowa była realizowana, jako działanie w ramach wolontariatu w zadaniu publicznym: "Systematyczny ruch seniora" wspieranego przez Urząd Miasta w Nowej Soli.

JSN Shine is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework