banerNutwNew

„Uwierz w Św. Mikołaja”. Taki tytuł ma wierszyk napisany przez Wandę P. naszą tegoroczną Panią Mikołajową. Dzisiaj, w ten zimowy poniedziałek (2021.12.06) podczas spaceru po lesie grupa z NUTW spotkała Św. Mikołaja z Panią Mikołajową. Z wielką radością przywitaliśmy tą parę. Nie obyło się bez niespodzianek. Były prezenty od Św. Mikołaja, słodycze, wiersz od serca pisany przez Panią Mikołajową. Wielką niespodzianką było spotkanie Pana Leśniczego, z którym wspólnie sadziliśmy nasz las. Nasz las podobno jest piękny i wysoki. Powspominaliśmy naszą przygodę i obiecaliśmy, że wiosną odwiedzimy nasz las. I niech ktoś powie, że nie ma Św. Mikołaja. Mikołaj jest i odwiedza w lesie wszystkich, którzy tam chodzą. Spotkanie było niezwykłe, przyroda uczyniła, co w jej mocy. Do widzenia w następny poniedziałek  w lesie.

Dziękuję serdecznie naszej Pani Mikołajowej Wandzi P. i Mikołajowi Marianowi S. za uświetnienie naszego spaceru Mikołajkowego oraz Zenkowi za uwiecznienie tego pięknego wydarzenia.

  Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia życzę    wszystkim słuchaczom NUTW wiele radości, zdrowia, uśmiechu w każdym  dniu, a w Nowym 2022 Roku niech się spełnią marzenia ukryte w sercu na dnie.

                                                       Grażyna Osypinska.JSN Shine is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework