banerNutwNew

Zapraszamy na

Szanowni Państwo,  zachęcamy do rozpowszechnienia informacji i zachęcenia nowosolanek do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych podczas zbliżającego się Pikniku „Zdrowe Życie”, który organizowany jest w dniach 3-4.06 br. w Nowej Soli na parkingu przy al. Wolności (godz. 10.00 -19.00). Wystarczy, że Panie kwalifikujące się do badania (wiek 50-69 lat) zadzwonią po podany na plakacie nr telefonu i zapiszą się na badanie. Oprócz mammografii podczas Pikniku będzie można skorzystać z wielu innych badań, konsultacji i atrakcji dla całej rodziny.

Szanowni Państwo,   Kliknij!

w dniach 3-4 czerwca br. w Nowej Soli na placu plenerowym przy al. Wolności powstanie Mobilna Strefa Zdrowia, w której wszyscy chętni będą mogli bezpłatnie i bez skierowania skorzystać ze specjalistycznych badań i konsultacji medycznych oraz dowiedzieć się o programach profilaktycznych i zdrowym stylu życia. Wśród

W ramach Turystyki Rowerowej jedziemy w kierunku rezerwatu przyrody na Bukowej Górze w Bobrownikach. Kliknij! .Spotykamy się 5.06.2023 o godz. 9.30 pod wiatą koło szpitala (pierwsza grupa) lub o godz. 9.50 pod wiatą w Otyniu od strony Nowej Soli (druga grupa).  Grupę rowerową poprowdzi Jerzy Knefel.

Zajęcia dotowane w ramach realizacji zadania publicznego: "Prozdrowotny trening seniora"

Nastąpiła zmiana terminu. Następne spotkanie w dniu 06.06.2023 (wtorek) godz. 1600- 1700 sala gimnastyczna CAS ul. Kasprowicza 12 prowadzący grę Leszek Przybylski i Dorota Szymańska ze Stowarzyszenia Tchoukball Lubuskie. Gra będzie prowadzona dla słuchaczy NUTW. Na pierwszym spotkaniu zostaną podane zasady gry. Zapraszamy zawodników do gry i osoby kibicujące. Wejście na salę gimnastyczną w zmiennym obuwiu. Prowadzenie zajęć sportowych z seniorami w ramach realizacji zadania publicznego „Tchoukball od juniora do seniora”.

Kliknij!   .

JSN Shine is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework